Ostatnie wpisy

Paweł Nowosadzki, LPUTV, portal lpu24.pl, : Rozmawiamy dziś z Marcinem Golonką, jednym z pomysłodawców akcji

Nasza redakcyjna koleżanka miała okazję porozmawiać ze swoim znajomym Rafałem Adamskim, który właśnie w tym

- Paweł Nowosadzki:Dzień dobry panie trenerze, chciałbym, żebyśmy troszeczkę podsumowali  okres przygotowawczy. Za pasem runda

Zmiana firmy administrującej siecią internetową i TVK mogła odbić się nieco na jakości usług, które oferujemy naszym Klientom. Chcemy jednak zapewnić, że zmiany które systematycznie wprowadzamy będą coraz bardziej widoczne i przyczynią się do poprawy wizerunku operatora jakim jest PSM. Wbrew opiniom, nie jest nam obojętne jak jesteśmy oceniani przez Klientów. O sprawach związanych z konkurencją na puławskim rynku operatorów internetowych rozmawiamy z Katarzyną Chabros zastępcą Prezesa Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Trzeba wziąć się do roboty, wyczyścić ranę … Solidarność to nie „Bolek”, „Ala” czy „Tatry” – rozmowa ze Sławomirem Kamińskim szefem  Oddziału NSZZ “Solidarność” w Puławach.

“Zachowali się jak trzeba” – rozmowa ze Sławomirem Kamińskim współorganizatorem Ogólnopolskiego Zjazdu Osób Represjonowanych w Stanie Wojennym.

O intymnych problemach zdrowotnych kobiet rozmawiamy ze specjalistą ginekologiem Robertem Zarzyckim.

Zwykłego szarego człowieka bardzo ciężko przyciągnąć do gier planszowych… rozmowa z Piotrem Rodzochem o Drugim Puławskim Festiwalu Gier Planszowych.

Rozmowa z Tomaszem Kafarskim szkoleniowcem DRUTEX-BYTOVII Bytów. Tomasz Kafarski ukończył gdańską AWF, karierę piłkarską rozpoczął

Coraz bardziej jestem przekonana,że chce to robić zawodowo

ZOBACZ WSZYSTKIE
Widget Image
Kategorie
REKLAMA
Radio LPU