Ostatnie wpisy

Obostrzenia związane z zagrożeniem koronawirusem są powoli zmniejszane, jednak wciąż zamknięte są między innymi obiekty sportowe i siłownie.

Przedstawiamy poniżej zestawienie ważnych numerów telefonów, pod które należy dzwonić w razie potrzeby. 

Niezwykłym pomysłem zaskoczyła nas Spółdzielnia Socjalna Inicjatywa, ogłaszając w środę w mediach społecznościowych zrzutkę na specjalistyczny sprzęt dla puławskiego szpitala. Cel to 80 tys złotych, które zostanie przeznaczone na zakup wysokiej klasy respiratora. 

19 kwietnia do naszego miasta zawita kabaret Jurki. Artyści wystąpią ze swoim nowym programem zatytułowanym WOLNOŚĆ. 

Już niebawem w Bibliotece Miejskiej w Puławach odbędzie się spotkanie autorskie Pawła Smoleńskiego „Izrael – Ziemia Obiecana”. Wydarzenie zostanie zrealizowane w ramach projektu „Ciekawi  świata”. Portal LPU24.pl oraz Telewizja Puławska są patronami medialnymi wydarzenia. 

Pączki, faworki a może i pizza. W tłusty czwartek pozwalamy sobie na wiele. W końcu chyba wszyscy mamy poczucie, że to jedyny dzień w roku, kiedy możemy nie liczyć kalorii i jeść do woli bez wyrzutów sumienia.

W połowie lutego w restauracji “Trzy Korony” odbędzie się koncert charytatywny, którego celem jest pomoc z zebraniu funduszy na operację 10-letniej dziewczynki z wrodzonym niedorozwojem kości udowej i deformacjami stawów. Biletem wstępu na wydarzenie jest symboliczna cegiełka.

W imieniu organizatorów zapraszamy na wydarzenie muzyczne, które już niebawem w Puławach. Jakub Rogala, Jadwiga Malinowska, Grzegorz L Vis Trzciński, zespół Blues Smile Trio i gwiazda wieczoru Grupa VOX to muzyczny skład koncertu charytatywnego, który odbędzie się 15 lutego o godz. 18.00 w Hotelu Trzy Korony w Puławach.

“Szukając sprawców zła” pod takim tytułem 16 stycznia o godz.17.00 w sali katechetycznej Kościoła pw Św.Brata Alberta w Puławach odbędzie się spotkanie z prokuratorem Andrzejem Witkowskim prowadzącym śledztwo ws zabójstwa ks. Jerzego Popiełuszki.

Wraz z końcem grudnia (28 bm.) w Galerii Olgi i Jana Grabskich w Kazimierzu Dolnym czeka nas magiczna wystawa i spotkanie z ludzikami Dariusza Twardocha. Przez nadchodzący weekend Galeria będzie gościła artystę, który podpisze nowe kartki i kalendarz na 2020 rok. Oczywiście będzie można kupić dzieła artysty.

ZOBACZ WSZYSTKIE
Widget Image
Kategorie
REKLAMA
Radio LPU