Ostatnie wpisy

Epidemia koronawirusa wyzwala w społeczeństwie wiele gestów solidarności. Jednym z takich przykładów może być ogłoszona niecałe dwa tygodnie temu przez Spółdzielnię Socjalną “Inicjatywa” zbiórka na zakup respiratora dla puławskiego szpitala. 

Przedstawiamy poniżej zestawienie ważnych numerów telefonów, pod które należy dzwonić w razie potrzeby. 

Niezwykłym pomysłem zaskoczyła nas Spółdzielnia Socjalna Inicjatywa, ogłaszając w środę w mediach społecznościowych zrzutkę na specjalistyczny sprzęt dla puławskiego szpitala. Cel to 80 tys złotych, które zostanie przeznaczone na zakup wysokiej klasy respiratora. 

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach rozpoczęła sezon spotkań autorskich. Pierwszym gościem w roku 2020 był Zbigniew Masternak, pisarz i autor scenariuszy, obecnie mieszkający w Puławach.

Czy to już efekt wyższych cen za wywóz śmieci czy może skrajna głupota i brak jakichkolwiek zahamowań – zastanawiali się odwiedzający w niedzielę cmentarz przy ul. Piaskowej. Przy kontenerze na parkingu utworzyła się spora sterta śmieci i co istotne nie były to odpady, które mogłyby pochodzić z pobliskiego cmentarza.

Nadzwyczajnego znaleziska o tej porze roku dokonał pan Jerzy Kosidło z Puław, który spacerując po lesie znalazł dorodnego prawdziwka. Pan Jerzy przyszedł do naszej redakcji pochwalić się zdobyczą.

ZOBACZ WSZYSTKIE

Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne.

Czekamy na Wasze:

  • informacje,
  • artykuły,
  • felietony,
  • filmy i zdjęcia.

Na  stronie LPU24 oddzielny dział stanowić będą Wasze produkcje, które będziemy chcieli ubrać w ramy materiału dziennikarskiego. Najlepsze (naszym zdaniem) materiały będziemy nagradzać gadżetami.

Najbardziej aktywni z Was będą mogli liczyć na współpracę z redakcją LPU jako dziennikarze obywatelscy. Uwierzcie to otwiera wiele drzwi. Jednym słowem bądźcie czujni, ale obiektywni, my zajmiemy się resztą.

Zapraszamy Was do współpracy.

Swoje materiały możecie wysyłać na nasz adres: redakcjalpu24@gmail.com

Nagrania i zdjęcia możesz dostarczyć nam osobiście:

Redakcja LPU
ul. Eustachiewicza 3 lok 15
24-100 Puławy – I piętro
– po wcześniejszym umówieniu

Centrum Terapii INICJATYWA
ul. Gościńczyk 5/9
24-100 Puławy

Agencja Reklamy MULTIMEDIA
al. Partyzantów 34A
24-100 Puławy
pon – pt: 8:30 – 15:30

Widget Image
Kategorie
REKLAMA
Radio LPU