Ostatnie wpisy

Mimo, że sezon 2019/2020 PGNiG Superligi przedwcześnie się zakończył, Azoty Puławy nie zapominają o swoich wiernych fanach i mają dla nich coś specjalnego.

Czas izolacji, z którego powoli wychodzimy, był niezwykle trudny dla sportowców. Mogli wprawdzie trenować w domu i robili to, jednak na pewno nie można tego porównać z regularnym treningiem na boisku.

Prezentujemy plan retransmisji meczów Azotów Puławy na antenie LPU TV w maju. 

Złe wieści dla wszystkich kibiców Wisły Puławy – Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że ze względu na stan epidemii ogłoszony na terenie Polski, rozgrywki III Ligi zostały odwołane do 11 maja włącznie.

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi, kibice Azotów dostali fantastyczną wiadomość. Od nowego sezonu barw Azotów Puławy będzie bronił Michał Jurecki.

Jak już niejednokrotnie pokazywaliśmy, puławscy sportowcy są zawodowcami i mimo obowiązku pozostania w domu nie zaniedbują swoich obowiązków sportowych. Każdy radzi sobie jak potrafi.

Związek Piłki Ręcznej w Polsce poinformował o przełożeniu zaplanowanych na maj rozgrywek PGNiG Pucharu Polski w związku z panującym stanem epidemii. 

Jeszcze przed ogłoszeniem stanu epidemii zawodnicy klubu Azoty Puławy – Łukasz Rogulski, Bartosz Kowalczyk oraz Vadim Bogdanov z córką Evą odwiedzili Miejskie Przedszkole nr 8. 

Kolejny tydzień zagrożenia koronawirusem zmusza wiele osób do radzenia sobie ze stresem i napięciami, wywoływanymi przez wymuszone pozostawanie w domach. 

Telewizja Puławska przygotowała w swojej ofercie coś specjalnego dla fanów piłki ręcznej. Wprawdzie sezon PGNiG Superligi przedwcześnie się zakończył, jednak nie zapominamy w tym trudnym czasie o miłośnikach szczypiorniaka.

ZOBACZ WSZYSTKIE
Widget Image
Kategorie
REKLAMA
Radio LPU