HomeRedakcja

Redakcja

lpu-zaloga-paweln-400x650PAWEŁ NOWOSADZKI

REDAKTOR NACZELNY

O SOBIE: Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od  43 lat ukończone studia na  Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

O NIM: Prawdopodobnie (bo nikt tego nie jest w stanie sprawdzić) najpoważniejszy i najmądrzejszy z całej ekipy. Zna odpowiedź na wszystkie pytania (w domu nie posiada encyklopedii, bo nie jest potrzebna). Specjalista od wywiadów, nagrań i wizerunku. Jego również możecie usłyszeć na antenie lpuradio.pl

MARIUSZ GRZECHNIK

REDAKTOR / Administrator

O SOBIE: Grafik komputerowy, operator kamery i wszystkich możliwych urządzeń elektronicznych. Ojciec i matka w jednym – projektu graficznego Grupy LPU; na co dzień właściciel agencji reklamowej: MULTIMEDIA. Przedsiębiorca, miłośnik zdrowego rozsądku w przepisach prawa.

O NIM: Znany bardziej jako Chotek, grafik komputerowy, autor wielu stron i portali internetowych. To on panuje nad tą stroną. To On powiedział, że będzie także próbował robić materiały filmowe dla LPUtv. Administrator naszej strony – coś nie działa? To do niego! To on kręci i montuje kulisy z meczów Wisły!

PAWEŁ ROMAŃSKI

REDAKTOR OPERATOR

O SOBIE: Absolwent Pedagogiki na UMCS, człowiek orkiestra, operator kamery, fotograf a także montażysta i dobra dusza, Prezes Spółdzielni “Inicjatywa”, zaangażowany w wiele ciekawych projektów.

O NIM: Spokój i opanowanie. Fotograf, kamerzysta i Prezes. Paweł kieruje Spóldzielnią “Inicjatywa”. Facet z niespożytą energią i pomysłami. W LPUtv kieruje swoją lustrzanką i kamerą. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych – są proste i bardziej proste 😉

KINGA WALASEK

REDAKTOR / KOREKTOR

O SOBIE: Rodzynek w zespole! Gorąca zwolenniczka parytetów i przeciwniczka równouprawnienia. 😉 Matka Polka, a właściwie matka Polki. Kobieta pracująca. Robi kawę, kanapki i zdrowe ciasteczka, wysłucha, obejrzy babskim okiem i doradzi. Pasjami czyta to, co piszą inni, skrycie szykuje się do pisania. Służbowo – czepialska, prywatnie – ostrożna w osądach. Pierwszy krytyk Chotkowych realizacji.

O NIEJ:

KANDYDAT REDAKCYJNY

DZIENNIKARZ OBYWATELSKI

O SOBIE: Kreatywny i aktywny. Wszędzie go pełno, nie boi się wyzwań. Szybko uczy się nowych rzeczy. Lubi dzielić się tym co robi.

O NIM/NIEJ: Szuka nowych wyzwań. Lubi robić coś dla innych za przysłowiowe “dziękuję” albo i bez tego 😉 Chce rozwijać swoje umiejętności z zakresu dziennikarstwa (pisania, nagrywania, filmowania, fotografowania).

CHCĘ Z WAMI WSPÓŁPRACOWAĆ!

PIOTR RODZOCH

REDAKTOR / OPERATOR / MONTAŻYSTA

O SOBIE: Niespotykanie spokojny człowiek, operator kamery, fotograf i fotoreporter, grafik i… miłośnik gier planszowych we wszelkiej postaci. Ojciec Henryka.

O NIM: Człowiek orkiestra: montuje, kręci, mówi. O zdjęciach i fotografowaniu wie wszystko, bądź prawie wszystko. Jak kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boi. Piotrek w LPUtv odpowiada za montaż materiałów dziennikarskich i emisję.

KAROL KRZESZOWIEC

LEKTOR

O SOBIE: Redaktor na wygnaniu jest a jakoby go nie było, aktualnie szef anteny w radiu Stargard, ale naszą antenę po godzinach też ogarnia cokolwiek by to nie oznaczało. W branży od (jak pamiętam) od zawsze.

O NIM: Karol, człowiek który został speakerem. Producent i właściciel w firmie zajmującej się produkcją reklam radiowych ( www.offsound.pl ).
Jego wyrazisty, barwny, jak i aksamitny głos (który de facto jest jego największą zaletą) pozwala zapomnieć i odciąć się od otaczającego nas świata. Można go usłyszeć we wielu reklamach 😉
Dziennikarz radiowy w przeszłości także telewizyjny, a że “ciągnie wilka do lasu” to jest z nami. Odpowiada za lektorkę oraz udźwiękowienie.

Dziennikarze Obywatelscy i Publicyści

Lubisz pisać? Chcesz dużo pisać? A może lubisz kręcić, robić zdjęcia, nagrywać… mówić? Dołącz do nas! Oferujemy miejsce na Twoje materiały!

Marcin Urlich

GASTRONOM

Komputerowiec, grafik, gastronom i menadżer w jednym bez niego nic nie byłoby takie same 😉

Sławomir Kamiński

PUBLICYSTA

Puławianin. Ukończone studia magisterskie na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL oraz studia podyplomowe „Zarządzanie zasobami ludzkimi” w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, a także „Prawo zamówień publicznych” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 2002 – 2006 Przewodniczący Zarządu Oddziału NSZZ Solidarność w Puławach, w latach 2006-2010 Starosta Powiatu Puławskiego, a w latach 2010 -2014 radny Powiatu Puławskiego. Od 2014 roku Przewodniczący Zarządu Oddziału NSZZ Solidarność w Puławach. Prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych TERAZ. Szczęśliwy mąż i ojciec dwojga cudownych dzieci. www.slawomirkaminski.pl

Zbigniew J. Nita

PUBLICYSTA

Urodzony w Opolu Lubelskim. Z nie jednego pieca chleb jadał ale większość sprowadzała się do pisania. Sporo tego było. Między innymi Dziennik Wschodni, Kurier Lubelski, Tygodnik Domowy, Nowiny, Super Nowości, Nowa Wieś, NIE, Fakty i Mity, Radio Kielce, Telewizja Stalowa Wola, i tak dalej. Absolwent historii na UMCS bo nie lubił panienek w czarnych swetrach na KUL-u. A potem podyplomowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Politechnice Lubelskiej. Też było fajnie. Jeżeli będziecie chcieli mnie czytać to możemy się wszyscy nieźle bawić.

14813105_10211079276480382_576547574_oŁukasz Górecki

DZIENNIKARZ OBYWATELSKI

Dziennikarz obywatelski, miłośnik zwierząt, krótkofalarstwa, wojskowości, pasjonat kolejnictwa i społecznik. Łukasz Górecki relacjonuje dla Was nagłe wypadki w mieście i poza granicami, bądźcie czujni On po prostu jest wszędzie. 😉

os1Rafał Sikora

DZIENNIKARZ OBYWATELSKI

Dziennikarz obywatelski, pasjonat motoryzacji, społecznik i… ostatnio kierowca ciężarówek z wszelkimi uprawnieniami. Relacjonuje dla Was nagłe wypadki w mieście i poza jego granicami.

Robert Sosik

DZIENNIKARZ OBYWATELSKI

Rafał Suszek

PUBLICYSTA

sportowiec, społecznik, samorządowiec były radny. Miłośnik gór, biegania i jazdy na rowerze.

Mariusz Karolak

FOTOGRAF

os1Andrzej Kuszyk

PUBLICYSTA

Gabriela Masłowska

PUBLICYSTA

Gabriela Masłowska – doktor ekonomii, pracownik naukowy. Poseł na Sejm RP. Mieszka w Lublinie.  Zaangażowana od wielu lat w proces uwłaszczenia Polaków, w tym szczególnie mieszkaniami spółdzielczymi. Jest zwolennikiem niezależności energetycznej Polski. Występuje w obronie suwerenności Polski, w tym szczególnie prawa Polski do prowadzenia własnej polityki pieniężnej i zachowania własnej narodowej waluty – polskiego złotego. Jest zwolennikiem umacniania gospodarstw rodzinnych i polityki prorodzinnej. Domaga się uproszczenia systemu podatkowego, wsparcia polskich przedsiębiorców, kupców i rolników. Jest przeciwna uprzywilejowaniu kapitału obcego kosztem kapitału rodzinnego w Polsce. Mężatka, 2 dzieci.

KANDYDAT

DZIENNIKARZ OBYWATELSKI / FOTOGRAF

Chcesz uwieczniać wszelkie relacje z imprez sportowych, kulturalnych i innych?

Chcesz pisać o wydarzeniach z regionu?

 

CHCĘ Z WAMI WSPÓŁPRACOWAĆ!

os1Marcin Szeląg

DZIENNIKARZ OBYWATELSKI / FOTOGRAF

os1Obserwator

PUBLICYSTA

Osoba z zawsze wyważoną i spokojna oceną rzeczywistości, zapalony działkowiec i “producent” własnych przesmacznych przetworów owocowo-warzywnych.

os1Tadeusz Szumiata

PUBLICYSTA

Z wykształcenia fizyk po Uniwersytecie Warszawskim, pracujący na stanowisku profesora uczelnianego na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu. Z zamiłowania – propagator wiedzy doświadczalnej z fizyki, pośrednik między nauką a przemysłem. Autor kilkudziesięciu publikacji w czasopismach międzynarodowych z zakresu nanotechnologii, inżynierii materiałowej, fizyki materiałów magnetycznych, defektoskopii szyn kolejowych oraz ochrony środowiska. Opiekun olimpijczyków-innowatorów w VI L.O. im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. W wolnych chwilach meloman ceniący sobie muzykę klasyczną, organową, filmową i wszelaką dobrą. A kiedy już wszystkie pomysły się wyczerpią – zabiera się za polityczną działalność publicystyczną przez małe „p” – głównie na Facebooku dla bardzo wąskiego kręgu znajomych, z chwilowymi aspiracjami na rozszerzenie tego grona to granic wręcz nieograniczonych…

os1Witold Adamowski

PUBLICYSTA

Pracownik naukowy Instytutu Inżynierii Środowiska KUL w randze adiunkta. Prowadzi wykłady na kierunkach inżynieria materiałowa i inżynieria środowiska. Większość swojego życia i istotnych w nim wydarzeń związane jest z tą ziemią – naszą małą ojczyzną”.