Niedawno informowaliśmy o apelu sanepidu w związku ze stwierdzeniem koronawirusa u jednego z pracowników banku w Końskowoli. Teraz możemy przekazać dobre wiadomości w tej sprawie.

Bardzo ważna informacja przede wszystkim dla mieszkańców Końskowoli i okolic.

Miniony weekend był bardzo pracowity dla strażaków. Najpoważniejsze interwencje dotyczyły Końskowoli i Kazimierza Dolnego.

Niespokojną noc ze środy na czwartek mieli mieszkańcy Chrząchowa, którzy mieszkają w pobliżu fermy drobiu. Sąsiedzi zauważyli szybko rozprzestrzeniający się ogień. 

W najbliższy weekend w Końskowoli odbędzie się coroczne Święto Róż. To już 21. edycja tej imprezy. W sobotę na rozgrzewkę zaplanowano zawody wędkarskie na stawach w Starej Wsi, zwiedzanie zabytków Końskowoli z przewodnikiem oraz rajdy pieszy i rowerowy.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Końskowoli ogłosił nabór na stanowisko Redaktora Naczelnego gazety lokalnej „Echo Końskowoli” Poniżej wymagania jakie stawiane są kandydatowi na to stanowisko. Echo Końskowoli to jedna ze starszych gazet lokalnych. Wydawcą miesięcznika jest Gmina Końskowola. Oferty należy składać do 6 lipca.