Ostatnie wpisy

Oszuści żerujący na łatwowierności i ufności swoich ofiar nie przegapią żadnej okazji, aby spróbować swoich sił i wyłudzić pieniądze. Również mieszkańcy Puław i powiatu puławskiego padają ich ofiarami.

8 maja to Narodowy Dzień Zwycięstwa, czyli rocznica wejścia w życie aktu bezwarunkowej kapitulacji III Rzeszy, kończącego II wojnę światową.

Do kolejnego etapu odmrażania życia codziennego włączono biblioteki. Biblioteka Miejska w Puławach przygotowuje się do obsługi interesantów w zgodzie z panującymi obostrzeniami i standardami epidemicznymi.

Niedawno informowaliśmy o najnowszej sesji Rady Miasta Puławy. Po ponad dwumiesięcznej przerwie do swoich obrad wracają również radni powiatowi.

Wczoraj informowaliśmy o przekazaniu do puławskiego Starostwa Powiatowego laptopów dla potrzebujących uczniów i nauczycieli. Sprzęt trafi również do szkół prowadzonych przez miasto Puławy.

Jakiś czas temu informowaliśmy o rozpoczęciu przetargu na przebudowę skateparku, zlokalizowanego w Puławach przy ul. Niemcewicza. Dziś już wiemy, kto zajmie się tymi pracami.

Ponad 793 tysiące przedsiębiorców skorzystało ze zwolnień ze składek Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w marcu. W samym województwie lubelskim wniosek o umorzenie płatności złożyło 32 tysiące przedsiębiorców.

Kierowcy przyzwyczajeni do ładnej pogody i dobrych warunków na drodze, podczas opadów deszczu tracą czujność. Tak było i tym razem.

Od kilku tygodni pacjenci puławskich placówek medycznych mogli liczyć jedynie na teleporady u swoich lekarzy. Kolejny etap odmrażania gospodarki od 4 maja pozwolił jednak przywrócić część oferowanych usług.

Wciąż płynie pomoc dla potrzebujących szkół, prowadzonych przez powiat puławski. W kwietniu informowaliśmy o przekazaniu tabletów dla uczniów, którzy nie mieli możliwości uczestniczenia w nauce zdalnej.

ZOBACZ WSZYSTKIE
Widget Image
Kategorie
REKLAMA
Radio LPU