Od kilku lat w naszym kraju mamy do czynienia z tzw. rewolucją piwną. Jak większość tego typu zjawisk, przyszła do nas z Zachodu, i może będzie to zaskoczeniem dla niektórych, ale krajem który ją zainicjował to USA. To właśnie tam warzy się właściwie wszystkie style piwne, jak również powstają zupełnie nowe.

Dzisiejsze pokolenie 30/40+ z łezką w oku wspomina czasy kiedy nie było gier jak Call Of Duty czy World Of Tanks. Zamiast cyfrowych modeli 3d na podwórkach królowały bitwy, w których udział brały kartonowe modele z Małego Modelarza, a gdy ktoś miał bardziej zamożnego wujka czy chrzestnych rodziców mógł się pochwalić plastikowym modelem do sklejania.

Dzisiaj proponuję podróż w nobliwą i czasochłonną krainę brydża… w dzisiejszym odcinku dalsza część dotycząca rozgrywki oraz zapisu wyników.

W przerwie od tematów ważnych dotyczących kosztów ciepła w Puławach – propozycja lżejszego gatunku. Proponuję podróż w nobliwą i czasochłonną krainę brydża… Na początek kilka słów wstępu i zasady gry.

My krótkofalowcy, jako jedyni spośród wszystkich służb korzystających z urządzeń

Kolejny, już 3-ci artykuł z serii “Po Pracy” przygotował dla Was Piotr Rodzoch. Tym razem chcemy Was zachęcić do sklejania, malowania a nawet kolekcjonowania figurek czy modeli z plastiku. Nie jest to zabawa tylko dla dzieci. Ba! Nawet bardziej dla dorosłych niż 3 latków 😉 Zapraszam do lektury / Mariusz Grzechnik

Znakomicie nadająca się do tworzenia ozdób choinkowych, pięknie wyglądająca w

ZOBACZ WSZYSTKIE
Widget Image
Kategorie
REKLAMA
Radio LPU