HomeInformacjeTargowiska funkcjonują, ale z ograniczeniami

Targowiska funkcjonują, ale z ograniczeniami

Przedsiębiorstwo Nieruchomości Puławskie poinformowało o otwarciu targowisk miejskich przy ul. Dęblińskiej (w środy) oraz Składowej (w soboty). Wciąż jednak będą obowiązywać ograniczenia.

Zgodnie z przyjętymi zasadami, przy stoisku handlowym będą mogły znajdować się maksymalnie 3 osoby w odległości 2 metrów. Klienci targowisk powinni używać własnych rękawiczek jednorazowych oraz maseczek. Na osoby sprzedające nałożony został obowiązek posiadania płynu dezynfekującego oraz rękawic ochronnych. Na targowisku będą dostępne produkty rolno-spożywcze. Miejsca na stoiska handlowe są wyznaczone przez zarządcę targowiska, zajęte może być co drugie z nich. Handel na obrzeżach drogi wjazdowej oraz na chodniku jest zabroniony.

Na targowisku są dostępne trzy mobilne stanowiska do dezynfekcji rąk płynem odkażającym. Robiąc zakupy, należy zachować szczególną ostrożność w kontaktach z innymi ludźmi, pozostawać wobec nich w bezpiecznej odległości oraz pamiętać o zasadach higieny.

Bardzo podobne zasady obowiązują również handlujących i kupujących przy ul. Piaskowej. W tamtejszej hali targowej również obowiązuje reguła 3 osób przy kasie z zachowaniem 2-metrowego odstępu oraz wszelkich zaleceń higienicznych.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz