HomeInformacjePuławy: szkoły i przedszkola zamknięte od poniedziałku – Apel Prezydenta

Puławy: szkoły i przedszkola zamknięte od poniedziałku – Apel Prezydenta

Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa, 11 marca rano miejski sztab kryzysowy podjął decyzję o zamknięciu szkół, przedszkoli, żłobka, miejskich instytucji kultury: Muzeum Czartoryskich, biblioteki, POK „Dom Chemika” na okres dwóch tygodni z możliwością przedłużenia.

Aby była możliwość organizacji opieki nad dziećmi przez rodziców, zamknięcie miejskich placówek oświatowych nastąpi od poniedziałku. Miejskie instytucje kultury będą zamknięte od czwartku 12 bm.

Prezydent podjął także decyzję o zamknięciu od czwartku 12 bm. miejskich obiektów sportowych, hali i basenu. Ponadto, Prezydent zwraca się z apelem do mieszkańców o rozważne wybieranie miejsc, w których zamierzają przebywać w najbliższym czasie.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz