HomeSportWisła Azoty CUP piłkarzy z rocznika 2005 [VIDEO]

Wisła Azoty CUP piłkarzy z rocznika 2005 [VIDEO]

Już za nieco ponad tydzień na boiskach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach i Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 im KEN odbędzie się piłkarski turniej Wisła Azoty CUP piłkarzy z rocznika 2005.

W turnieju wystąpi 16 zespołów m.in takich klubów jak Gwardia Warszawa, OSiR Biłgoraj czy Orlik Radom. Do Puław przyjadą także młodzi piłkarze z Hetmana Zamość, Ursusa Warszawa czy Stali Rzeszów.

Podczas tego piłkarskiego święta zawodnicy grać będą w pełnych, jedenastoosobowych składach. Pojedynczy mecz będzie trwał dwa razy po 20 minut z przerwą.

Rozpoczęcie rywalizacji zaplanowano w sobotę 14 marca na godziny poranne, natomiast zakończenie turnieju odbędzie się w niedzielę po południu. Już teraz serdecznie zapraszamy kibiców.

Michał Świderski  – Organizator Turnieju

 

 

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz