HomeSportWojciech Pokora dołączył do Zarządu Wisły Puławy [VIDEO]

Wojciech Pokora dołączył do Zarządu Wisły Puławy [VIDEO]

Wojciech Pokora dołączył do Zarządu Wisły Puławy. Zgodnie z zapowiedziami dokończono przerwane dwa tygodnie temu Walne Zebranie Delegatów Klubu Sportowego Wisła. Po zmianach regulaminowych, które delegaci przyjęli przed przerwą w obradach przyszedł czas na wybór członka zarządu Klubu Sportowego “Wisła”.

Na wakujące stanowisko w zarządzie po rezygnacji Krzysztofa Bednarza delegaci powołali Wojciecha Pokorę dotychczasowego członka komisji rewizyjnej klubu.

Krzysztof Bednarz– Prezes Grupy Azoty Puławy S.A. ustępujący wiceprezes Wisły

Na 21 delegatów poparcia nowemu członkowi zarządu udzieliło 13 osób. Przypomnijmy, że zgodnie ze statutem Wisły wybór trzeciego członka zarządu był niezbędny do sprawnego i prawidłowego funkcjonowania stowarzyszenia. Obecnie zarząd kluby tworzą Prezes Piotr Owczarzak oraz członkowie zarządu Jolanta Golba i Wojciech Pokora
Nowy wiceprezes Wisły to dziennikarz na co dzień szef redakcji internetowej Radia Lublin i prezes lubelskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.
– Zostałem członkiem zarządu na dokończenie kadencji, która zakończy się w czerwcu. Doświadczenie w komisji rewizyjnej i znajomość finansów klubu pomoże mi a nie przeszkodzi w pracy mówi Wojciech Pokora. Niebawem podzielimy się obowiązkami ale musimy się skupić na tym by ciągle pozyskiwać środki na działalność dodaje.

Wojciech Pokora – Członek Zarządu KS Wisła Puławy

foto: LPU24.pl

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz