HomeSportZwycięski sparing Wisły

Zwycięski sparing Wisły

Ostatni mecz kontrolny w okresie przygotowawczym już za zawodnikami Mariusza Pawlaka. Puławianie pokonali Powiślaka Końskowola 3:0. Szkoleniowiec Wisły dał szansę niemal wszystkim piłkarzom, którzy są w kadrze pierwszego zespołu. W meczu nie zagrał jedynie Michał Wolanin, którego zatrzymały ważne sprawy rodzinne.

Pierwszy gol padł po akcji Szymona Stanisławskiego, który dograł w pole karne do Łukasza Kacprzyckiego, który trafił do siatki. W końcówce pierwszej połowy padł drugi gol. Głową uderzał Mateusz Pielach, a piłkę do własnej bramki skierował jeden z obrońców Powiślaka.

Na początku drugiej części wynik ustalił Tomasz Zając dobijając strzał Przemysława Skałeckiego. Za tydzień rozpoczęcie ligi. W najbliższą sobotę Wisła zainauguruje piłkarską wiosnę na własnym stadionie o godzinie 15.00 podopieczni Mariusza Pawlaka zagrają z Sokołem Sieniawa przypomnijmy w rundzie jesiennej Wiślacy ulegli zespołowi z Podkarpacia 1:0.

Wisła Puławy – Powiślak Końskowola 3:0 (2:0)

Wisła: Kołotyło – Cheba, Kiczuk, Pielach, Cyfert, Barański, Pigiel, Skałecki, Krystian Puton, Włodzimierz Puton, Kacprzycki, Brągiel, Bernat, Zuber, Zając, Konc, Stanisławski, Wojczuk

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz