HomeSportWalne Zebranie Delegatów w Wiśle Puławy

Walne Zebranie Delegatów w Wiśle Puławy

Spokojny i merytoryczny przebieg miało poniedziałkowe Walne Zebranie Delegatów Klubu Sportowego Wisła. Tym razem delegaci skupili się nad zmianami w statucie klubu wynikającymi m.in. ze zmian w przepisach Ustawy o Stowarzyszeniach.

Uczestnicy zebrania dowiedzieli się także o tym, że ze stanowiska wiceprezesa klubu rezygnuje Krzysztof Bednarz, który jak zapowiedział kilka miesięcy temu, kiedy obejmował stanowisko w zarządzie Wisły, funkcje te będzie pełnił tylko czasowo i do momentu unormowania się sytuacji w klubie.

Jak wspomniał w poniedziałek ten czas właśnie nadszedł. Jako, że życie nie znosi próżni w tej chwili rozpoczęła się procedura opiniowania kandydatury na nowego członka zarządu Wisły przez zarząd strategicznego sponsora klubu Grupę Azoty Zakłady Azotowe Puławy.

Nazwisko kandydata poznamy 2 marca kiedy to zgodnie z wolą delegatów zostanie wznowione walne zebranie ponieważ delegaci po przegłosowaniu zmian w statucie przerwali je ustalając termin dokończenia obrad włącznie z punktami dotyczącymi zmian w zarządzie klubu właśnie na pierwsze dni marca.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz