HomeSportPuławskie lekkoatletki z sukcesami w Halowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego

Puławskie lekkoatletki z sukcesami w Halowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego

W Lublinie odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w lekkiej atletyce. W zawodach wzięło udział około 150 zawodników i zawodniczek z różnych klubów. W tym gronie znalazła się także reprezentacja puławskiej Wisły.

Tradycyjnie już najlepszy wynik w biegu na 60 metrów U 18 i U 16 osiągnęła Wiktoria Oko, która wygrała z czasem 7,72 s. Tuż za Wiktorią finiszowała Natalia Żywczyk (7.99 s.). Czwartą pozycję w tej konkurencji zajęła Maja Brodowska (8.31 s.). Drugie miejsce w biegu na 60 metrów przez płotki kobiet zajęła Zuzanna Gozdera (8.91 s.), a na szóstym miejscu uplasowała się Anna Domańska (10.24 s.). Ostatnia z wymienionych zawodniczek wystartowała także w skoku w dal zajmując ósmą lokatę (4,50 m.).

Foto: KS Wisła Puławy

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz