HomePowiat Puławski3. edycja loterii konsumenckiej Grupy Azoty “Dbamy o Polską ziemię”

3. edycja loterii konsumenckiej Grupy Azoty “Dbamy o Polską ziemię”

Nagrodą główną jest ciągnik New Holland T4.75S. Organizatorzy przewidzieli ponadto 240 nagród pieniężnych po 1000 zł. Warunkiem udziału w loterii jest zakup nawozów z Grupy Azoty.

Loteria ruszyła kilka dni temu i potrwa do 26 kwietnia 2020 roku. Każdy kto w tym okresie kupi dowolny nawóz z oferty Grupy Azoty za minimum 1000 zł brutto powinien zachować dowód zakupu i wysłać swoje zgłoszenie (SMS’em lub rejestrując się na dedykowanej stronie www.dbamyopolskaziemie.pl)

Co tydzień losowanych będzie 20 nagród finansowych w wysokości 1000 zł. Losowanie nagrody głównej – ciągnika New Holland – zaplanowane zostało na 28 kwietnia br.

W ubiegłorocznej edycji loterii „Dbamy o polską ziemię” wpłynęło ponad 16 tysięcy zgłoszeń. Nagrodę główną – ciągnik NEW Holland T4.75S – wygrał wówczas Pan Jan Duda z Woli Gałęzowskiej, który u autoryzowanego dystrybutora Grupy Azoty (PRO-AGRO Gałęzów) kupił Saletrosan 26 MAKRO za 1 200 zł.

Foto: Sławek Kłak

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz