HomeSportMateusz Seroka na dłużej w Azotach Puławy

Mateusz Seroka na dłużej w Azotach Puławy

Trwa porządkowanie składu zespołu szczypiornistów Azotów Puławy. Na kolejne niemal 2,5 roku kontrakt z Azotami przedłużył Mateusz Seroka. Leworęczny prawoskrzydłowy trafił do Azotów-Puławy w lipcu 2017 roku i podpisał wówczas trzyletni kontrakt. W sezonie 2018/2019 wystąpił w 26 meczach i rzucił 55 goli.

W Pucharze EHF rozegrał osiem spotkań, w których zdobył 12 bramek. W obecnym sezonie skrzydłowy rzucił dotychczas 56 goli, natomiast w rozgrywkach EHF dziewięciokrotnie pokonywał bramkarzy przeciwników.

– Bardzo się cieszę, że trenerzy i prezes dalej widzą mnie w Klubie. Mogę tu szlifować swoje umiejętności i z dumą reprezentować barwy Azotów-Puławy. Zawsze z drużyną zakładamy grę o najwyższe cele i dążymy do tego, by miejsce na koniec sezonu było satysfakcjonujące – powiedział Mateusz Seroka. Nowa umowa zawodnika będzie obowiązywała do czerwca 2022 roku.

foto: LPU24.pl/archiwum

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz