HomeInformacjePiraci drogowi stracili prawo jazdy [VIDEO]

Piraci drogowi stracili prawo jazdy [VIDEO]

W ostatnich dniach funkcjonariusze puławskiej drogówki zatrzymali kilku kierowców, którzy znacząco przekroczyli prędkość podczas jazdy w terenie zabudowanym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, 4 kierujących straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości zdecydowanie więcej niż o 50 km/h.

W Puławach rozwijanie wysokich prędkości najczęściej zdarza się na najdłuższych ulicach prowadzących przez miasto. Tym razem z uprawieniami pożegnali się szarżujący po ul. Lubelskiej. Pozostałych dwóch kierowców poruszało się drogami na terenie powiatu.

podkom. Ewa Rejn-Kozak – oficer prasowy KPP w Puławach

Dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa możemy pośrednio wpływać na stopień bezpieczeństwa w naszej okolicy i pomóc policjantom wyeliminować przynajmniej część zagrożeń, z którymi mamy styczność.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz