HomeSportWisła Puławy spotkała się na pierwszym treningu w nowym roku [WYPOWIEDZI VIDEO]

Wisła Puławy spotkała się na pierwszym treningu w nowym roku [WYPOWIEDZI VIDEO]

Drużyna 3. ligowej Wisły Puławy spotkała się na pierwszym w nowym roku treningu. Na pierwszych zajęciach pojawił się nowy zawodnik Wisły Błażej Cyfert, który zasilił puławski zespół.

Błażej Cyfert awansował w ubiegłym roku ze Stalą Rzeszów do 2.ligi wcześniej mogliśmy zobaczyć tego zawodnika m.in. w barwach Rakowa Częstochowa. Pomimo 7 punktowej straty 3.ligowca do czołówki tabeli Błażej Cyfert optymistycznie podchodzi do rywalizacji ligowej.

Błażej Cyfert – KS Wisła Puławy

Trener Mariusz Pawlak zdradził pierwsze plany sparingowe. Już 18 stycznia jego podopieczni spotkają się z Pogonią w Siedlcach następnie z Chełmianką by w kolejnej grze kontrolnej zagrać z Motorem w Lublinie.

Mariusz Pawlak – Trener KS Wisła Puławy

Jak się dowiadujemy transfer Błażeja Cyferta nie będzie ostatnim już niebawem poznamy kolejnych zawodników, którzy zasilą drużynę.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz