HomeInformacjeZmiany kadrowe w Wiśle

Zmiany kadrowe w Wiśle

Początek roku przyniósł pierwsze ruchy kadrowe w puławskiej Wiśle. Wiosną w kadrze trzecioligowca nie zobaczymy co najmniej czterech zawodników. Konrad Szczotka i Krystian Żelisko zostali wypożyczeni do lidera czwartej ligi lubelskiej – Lewartu Lubartów.

Umowa wypożyczenia Konrada Szczotki obowiązuje do końca rundy wiosennej natomiast Krystian Żelisko został wypożyczony na rok z możliwą opcją skrócenia w czerwcu 2020 r.

Decyzją władz klubu obowiązujący do końca ub. roku kontrakt Piotra Zmorzyńskiego nie został przedłużony. 25-letni były już pomocnik Wisły Puławy w grudniu przebywał na testach w Stali Stalowa Wola i w meczu kontrolnym zaliczył trafienie.

Póki co o transferze nic nie wiadomo. W grudniu z Wisły odszedł też Arkadiusz Maksymiuk. Wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy otrzymał środkowy obrońca Piotr Rogala. O kolejnych ruchach kadrowych poinformujemy niebawem.Jak się dowiadujemy nie są to ostateczne zmiany w kadrze trenera Mariusza Pawlaka.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz