HomeInformacjePierwsze oferty na ferie zimowe

Pierwsze oferty na ferie zimowe

Już wkrótce uczniowie puławskich szkół udadzą się na długo wyczekiwane ferie. Dwa tygodnie wolnego od szkoły to dla niektórych czas błogiego lenistwa, jednak są też tacy, którzy wolą spędzać go aktywnie.

Dla nich swoją ofertę przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dla młodych sportowców od poniedziałku do piątku w określonych godzinach dostępna będzie pływalnia kryta i lodowisko za wyjątkową cenę 1 zł.

Ponadto, w drugim tygodniu ferii odbędą się turnieje piłki nożnej, koszykówki, tenisa ziemnego i stołowego oraz turniej szachowy. O puchar dyrektora MOSiR zawalczą miłośnicy nart i snowboardu.
Dla osób, które wolą wysiłek bardziej intelektualny niż fizyczny swoją ofertę kieruje Muzeum Czartoryskich w Puławach. Pracownicy muzeum przygotowali cykl warsztatów rękodzielniczych, podczas których uczestnicy wykonają ozdoby, upominki oraz będą przygotowywali się na bal.

Podczas warsztatów dzieci i młodzież poznają różne techniki plastyczne. Muzeum zachęca również do wzięcia udziału w lekcji muzealnej, która będzie detektywistyczną przygodą. Na zajęcia w muzeum należy się zapisać telefonicznie lub mailowo w celu ustalenia terminu i poznania szczegółów zajęć. Oferta przeznaczona jest dla grup zorganizowanych.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz