HomeInformacjeWitaliśmy Nowy 2020 Rok na Placu Chopina [FOTO, VIDEO]

Witaliśmy Nowy 2020 Rok na Placu Chopina [FOTO, VIDEO]

– Bądźmy jak te petardy nawoływał o północy Prezydent Puław Paweł Maj składając mieszkańcom Puław życzenia noworoczne. Dziękował za życzliwość i wsparcie, życzył sobie i mieszkańcom Puław by w Nowym 2020 Roku podejmowali tylko dobre decyzję. Na Placu Chopina już kolejny raz zebrali się Puławianie by świętować nadejście Nowego Roku.

Od 23:00 gorące show dali wokaliści prezentujący utwory legendarnego zespołu ABBA i hity Boney M. Tradycyjnie tuż przed północą odbyło się odliczanie po, którym wystrzeliły fajerwerki a także .. korki od szampanów. Pod sceną odpalono złote wiatraki i ognie a z tuby na zebranych posypały się złote, papierowe gwiazdki. Gwiazdą wieczoru była znana wokalistka Bovska.

foto: Marcin Szeląg

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz