HomeInformacjeSylwester Miejski 2019 zapraszamy

Sylwester Miejski 2019 zapraszamy

Ledwo wstaliśmy od świątecznego stołu, a już szykujemy się na kolejne wydarzenie. Ostatnia impreza w mijającym roku, czyli Sylwester, już w najbliższy wtorek. Jak co roku puławianie, którzy nie planują dalekich wyjazdów i nie wybierają się na bal do lokalu, będą mogli pożegnać stary rok i powitać nowy na Placu Chopina.

Od godziny 23:00 rozpoczną się konkursy dla mieszkańców i koncerty – imprezowiczów rozgrzeje zespół artystów z Teatru Rozrywki w Chorzowie i Teatru Zagłębia w Sosnowcu, który zaprezentuje piosenki zespołów ABBA i Boney M.

Tej nocy odbędzie się także koncert gwiazdy – na puławskiej scenie wystąpi polska wokalistka popowa Bovska. Podobnie jak w roku ubiegłym na Placu Chopina nie zostaną odpalone fajerwerki – w zamian odbędzie się pokaz pirotechniki scenicznej.

Przypominamy, że od wigilii do końca stycznia w całym województwie lubelskim obowiązuje zakaz używania wyrobów pirotechnicznych w miejscach publicznych – z wyłączeniem nocy sylwestrowej i Nowego Roku. Zakaz wydany przez wojewodę lubelskiego ma zapewnić spokój i bezpieczeństwo w miejscach publicznych.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz