HomePOLECAMYLudziki Dariusza Twardocha w Galerii Grabskich w Kazimierzu Dolnym

Ludziki Dariusza Twardocha w Galerii Grabskich w Kazimierzu Dolnym

Wraz z końcem grudnia (28 bm.) w Galerii Olgi i Jana Grabskich w Kazimierzu Dolnym czeka nas magiczna wystawa i spotkanie z ludzikami Dariusza Twardocha. Przez nadchodzący weekend Galeria będzie gościła artystę, który podpisze nowe kartki i kalendarz na 2020 rok. Oczywiście będzie można kupić dzieła artysty.

Przypomnijmy, że Dariusz Twardoch to malarz, poeta i ilustrator, wnikliwy obserwator duszy ludzkiej ,który posługuje się techniką suchej pasteli stworzył poetycko-baśniowy świat, który jest jednocześnie w każdym z nas.

Jego malarstwo jest inspirowane poezją Leśmiana i Gałczyńskiego pokazuje historię dwojga ludzików pełną miłości i spełnienia marzeń. Magii jego malarstwu dodają sentencje, które znajdujemy przy każdym z jego obrazów.

Dariusz Twardoch jest swoistym dziennikarze miłości ubierającym w słowa te uczucia, które tak trudno nam nazwać. Wystawa Dariusza Twardocha odbędzie się 28 grudnia (sobota) o godz. 13:00 w Galerii Olgi i Jana Grabskich przy ul. Lubelskiej 33 w Kazimierzu Dolnym

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz