HomeInformacjeJarmark Świąteczny w Hali targowej [FOTO, VIDEO]

Jarmark Świąteczny w Hali targowej [FOTO, VIDEO]

Prawdopodobnie nie takiego efektu spodziewali się organizatorzy świątecznego jarmarku w puławskiej hali targowej, który pomimo sporego ruchu na parterze hali targowej nie cieszył się specjalnym zainteresowaniem. Handlowcy, którzy zdecydowali się wystawić różnego rodzaju produkty w tym świąteczne podkreślali, że promocja wydarzenia była niewielka a pytani przez nich klienci nie wiedzieli, że takie przedsięwzięcie się w ogóle odbywa.

Drugim powodem, który prawdopodobnie zadecydował o niewielkim zainteresowaniu było zorganizowanie jarmarku na antresoli w hali targowej. Jak się dowiedzieliśmy niektórzy handlowcy w pierwszym i drugim dniu jarmarku utargowali nieco ponad 10 zł a niektórzy ani grosza.

Jednak pomimo tego, że impreza specjalnie udana nie była jeśli zostaną zaproszeni w przyszłym roku prawdopodobnie się pojawią tłumacząc, że może tegoroczny jarmark to używając żargonu wojskowego swoiste przetarcie w boju.

Elżbieta Mełgieś – wystawca

Z jarmarku mogą być zadowoleni jedynie harcerze, którzy podczas wydarzenia prowadzili zbiórkę. Pieniądze, które zebrali ze sprzedaży świątecznych ciast zostaną przeznaczone na organizację obozów podczas harcerskiej akcji letniej.

foto: LPU24.pl

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz