HomeInformacjeMikołajkowy spacer z psiakami ze schroniska [VIDEO]

Mikołajkowy spacer z psiakami ze schroniska [VIDEO]

W najbliższą niedzielę odbędzie się bieg mikołajkowo – świąteczny z psiakami z puławskiego schroniska. Tego dnia w godzinach od 10 do 13 będzie można wyprowadzić na spacer jednego z ponad 100 przebywających obecnie w schronisku psów.

Mikołajkowy spacer to także okazja do poznania nowego przyjaciela, który być może znajdzie u nas dom.

Joanna Dados – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Puławach.

W świątecznej akcji mogą wziąć udział zarówno stali spacerowicze, jak i nowe osoby. Przypominamy także, że osoby poniżej 16 roku życia powinny być z kimś dorosłym, a młodzież która ukończyła 16 lat potrzebuje pisemnej zgody opiekuna prawnego. Zwierzęta z chęcią przyjmą także upominki w postaci karmy czy innych stale potrzebnych w schronisku produktów, których listę można znaleźć na stronie internetowej schroniska pod hasłem “pomoc rzeczowa”.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz