HomeInformacjePodwójne zabójstwo w Dobrosławowie

Podwójne zabójstwo w Dobrosławowie

Prokuratorzy i Policja pracują na miejscu tragedii, która miała miejsce ok godz. 13.00 w niedzielę w Dobrosławowie nieopodal Puław. Dwóch obywateli Ukrainy pracujących w jednej ze szkółek drzew i krzewów w tej miejscowości zostało ugodzonych nożem przez  trzeciego obywatela Ukrainy, który jak się dowiadujemy już został zatrzymany.

Prokuratura i Policja prowadzi czynności mające doprowadzić do wyjaśnienia okoliczności tej tragedii. Wszystko wskazuje jednak na to, że obydwaj mężczyźni zostali zabici ostrym narzędziem.

Jak się dowiedzieliśmy zwłoki ofiar znaleziono ok. godz. 13.00 w niedzielę. Osoba, która dokonała tego makabrycznego odkrycia natychmiast powiadomiła policję.

Według informacji śledczych ciała obu zabitych mężczyzn nosiły rany kłute w okolicach klatki piersiowej. Obie ofiary pracowały w gospodarstwie szkółkarskim, na terenie którego doszło do tragedii.

Jeszcze tego samego popołudnia Policjanci zatrzymali podejrzewanego o dokonanie zbrodni obywatela Ukrainy. Śledztwo nadzoruje Prokurator Rejonowy – Grzegorz Kwit

podkom. Ewa Rejn-Kozak – rzecznik KPP w Puławach

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz