HomeInformacjeCzwarty Bieg Mikołajów za nami

Czwarty Bieg Mikołajów za nami

To już czwarta odsłona organizowanego przez Fundację BezMiar Biegu. Biegacze amatorzy z województwa lubelskiego ale i ościennych w ilości ponad czterystu wzięli udział w tej wyjątkowej charytatywnej imprezie biegowej. Obowiązkowym atrybutem stroju była czapka Św. Mikołaja a obowiązkowym datkiem konserwa, która trafi do magazynu Schroniska im. Brata Alberta w Puławach.

Jesteśmy wzruszeni, że tyle osób chce nam pomagać i chce brać udział w tej imprezie. Chcę podziękować wszystkim wolontariuszom, osobom zaangażowanym w ten projekt, służbom, które wsparły nas podczas biegów wszystko było zorganizowane perfekcyjnie- mówi Maryla Miłek Prezes Fundacji BezMiar. -Chcę podziękować także sponsorom. Tylko same nagrody dla biegaczy ufundowało 36 puławskich przedsiębiorców to jest niesamowita sprawa – dodaje Maryla Miłek.

Sami uczestnicy chętnie przyjeżdżają do naszego miasta a przyciąga ich cel oraz trasa, która jak co roku jest profesjonalnie przygotowana i co najważniejsze pokazuje biegaczom kilka interesujących miejsc w naszym mieście. Przypomnijmy, że bieg główny przebiegał trasą o długości 7 km i wiodła m.in ul. Czartoryskich, fragmentem terenu osady Pałacowo-Parkowej aż do Schroniska im. Brata Alberta, gdzie odbyło się podsumowanie biegu i dekoracja biegaczy. Zanim na trasę wystartowali dorośli na dziedzińcu pałacowym rywalizowali najmłodsi.

foto:LPU24.pl

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz