HomeInformacjeSzalony grudzień w Galerii Zielonej

Szalony grudzień w Galerii Zielonej

Prezenty, słodkości i dużo radości! Taki właśnie grudzień zapowiada się w Galerii Zielonej w Puławach – a to wszystko za sprawą wydarzeń i atrakcji, których to harmonogram znajduje się w rozwinięciu materiału.

6 grudnia, Mikołajkowe SŁODKOŚCI!
Z okazji Mikołajek w Galerii Zielonej, od godziny 12:00 dzieci będą mogły otrzymać słodki poczęstunek. Wystarczy, że znajdą w galerii Mikołajkę, która częstować będzie czekoladowymi mikołajami.

14 grudnia, Szykuj się na PREZENTY!
Tego dnia od godz. 12:00, na Klientów Galerii Zielonej czekają atrakcyjne, świąteczne upominki! Wystarczy zrobić zakupy w tym dniu na min. 100 PLN, na maksymalnie jednym paragonie i zgłosić
się do Stanowiska Prezentów zlokalizowanym na parterze.

14 grudnia, Wystawa prac konkursowych „przySTRÓJ CHOINKĘ”dla klas I – III szkół podstawowych.
W sobotę 14 grudnia, w godz. 12:00-18:00 podczas świątecznej akcji wydawania prezentów
za paragony, będzie można oddać głos na swojego choinkowego faworyta. Wystarczy zgłosić
się do Stanowiska Prezentów i wrzucić swój głos do urny konkursowej. Zachęcamy wszystkich
do wzięcia udziału w głosowaniu i wybraniu najpiękniejszej choinki! Wystawę wspaniałych prac podziwiać będzie można w Galerii Zielonej od 14 grudnia do 6 stycznia 2020 roku.

Artykuł powstał we współpracy ze Galeria Zieloną 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz