HomeInformacjeArkadiusz Urbaniak nowym dyrektorem MOSiR

Arkadiusz Urbaniak nowym dyrektorem MOSiR

Nowym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach został Arkadiusz Urbaniak. Nowy szef MOSiR jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie  i wieloletnim pracownikiem ośrodka.

Arkadiusz Urbaniak ukończył studia magisterskie na kierunku wychowanie fizyczne na Wydziale Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Ponadto ukończył studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania sportem na Wydziale Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu i uzyskał tytuł Menedżera Sportu.

Arkadiusz Urbaniak posiada ponad 23-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie organizacji i obsługi imprez sportowo-rekreacyjnych. Jak czytamy w uzasadnieniu wyboru kandydat wykazał się dobrą znajomością przepisów niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku dyrektora jednostki.  Arkadiusz Urbaniak uzyskał łącznie z testu i rozmowy kwalifikacyjnej 10,09 pkt.

 

foto: archiwum prywatne /fb

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz