HomeWasze LPUŚwiąteczna Strefa Eksperta w Bibliotece Miejskiej

Świąteczna Strefa Eksperta w Bibliotece Miejskiej

Chcesz zachwycić rodzinę oryginalnie i efektownie zapakowanym prezentem, a może atrakcyjnymi i niepowtarzalnymi dekoracjami świątecznymi ? Nasze warsztaty i pokaz na pewno Ci w tym pomogą.

Monika Szczupak – plastyk, mgr sztuki, a przede wszystkim artystka, która poszukuje świeżych rozwiązań i kreatywnie podchodzi do wszelkich twórczych działań, w przyjemnej świątecznej atmosferze zdradzi, jak niewielkim nakładem finansowym stworzyć niebanalne dekoracje świąteczne i opakować prezenty tak, że aż żal będzie je rozpakowywać:

3.12.2019 (wtorek) , godz. 17.00 – Jak efektownie i oryginalnego zapakować prezenty
5.12.2019 (czwartek) , godz. 17.00 – Jak przygotować niebanalne dekoracje świąteczne

Serdecznie w imieniu organizatorów zapraszamy zapraszamy!

Ilość miejsc ograniczona, zapisy: strefa.eksperta@biblioteka.pulawy.pl, 81 45 11 903 lub w Bibliotece Miejskiej, ul. Głęboka 7A

Projekt Strefa Eksperta jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz