HomeSportDo końca rywalizacji tenisistów w lidze TKKF pozostał już tylko finał

Do końca rywalizacji tenisistów w lidze TKKF pozostał już tylko finał

W niedzielę w sali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Puławach odbył się ostatni klasyfikacyjny turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizacja odbywała się we wszystkich możliwych kategoriach. Ostatecznie w zmaganiach zdecydowanie najlepszy okazał się Marcin Grzyb, który triumfował w grupie 16 – 39 lat, open oraz deblu w parze z Piotrem Bocianem.

W pozostałych grupach najlepsi okazali się: Filip Wawer, Krzysztof Moszczyński i Bogdan Grzybek. Warte podkreślenia jest, że w klasyfikacji generalnej sezonu różnice po blisko roku rywalizacji były bardzo niewielkie i w niektórych przypadkach wynosiły 0,5 punktu co świadczy o wyrównanym poziomie graczy. Do turnieju finałowego, który odbędzie się w niedzielę 15 grudnia w sali ZSO nr 1 im. KEN w poszczególnych grupach awansowało niemal 30 tenisistów amatorów.

Do turnieju finałowego, który odbędzie się w niedzielę 15 grudnia w sali ZSO nr 1 im. KEN w poszczególnych grupach awansowali: Grzyb Marcin, Domagalski Cezary, Maciąg Dominik, Woźniak Kacper, Bocian Piotr, Matraszek Emil, Sieroń Mikołaj, Dydo Mariusz, Kępka Jacek (Rezerwa I), Nowicki Arkadiusz (R II), Kamiński Damian (RIII). 40 – 55 lat: Smaga Dariusz, Poświatowski Radoslaw, Ciołek Zbigniew, Mitruczuk Piotr, Ciurkowski Marek, Jasiocha Sylwester, Sidoruk Tadeusz, Moszczyński Krzysztof, Bigaj Leszek (RI), Krupa Marek (RII), Matraszek Kazimierz (RIII). 56 lat i starsi: Taczalski Marek, Grzybek Bogdan, Berliński Tadeusz, Płachta Marek, Kotulski Bogdan, Kowalczyk Stanisław, Matraszek Leszek, Pańczyk Waldemar. Open: Grzyb Marcin, Taczalski Marek, Matraszek Emil, Poświatowski Radosław, Dydo Mariusz, Smaga Dariusz, Bocian Piotr, Domagalski Cezary, Ciołek Zbigniew, Woźniak Kacper, Płachta Marek, Kępka Jacek, Grzybek Bogdan, Mitruczuk Piotr, Ciurkowski Tomasz, Jasiocha Sylwester,. Berliński Tadeusz (RI), Zając Artur (RII), Ciurkowski Marek (RIII). Debel: Grzybek/Smaga; Poświatowski/Bocian; Kępka/Matraszek Kazimierz; Mitruczuk/Berliński,; Dydo/Ciurkowski Tomasz; Matraszek Emil/Woźniak; Kamiński/Nowicki.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz