HomeInformacjePuławskie Dni Przedsiębiorczości w PPNT [VIDEO]

Puławskie Dni Przedsiębiorczości w PPNT [VIDEO]

W Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym trwają dni przedsiębiorczości. Z tej okazji uczniowie starszych klas szkół średnich mają możliwość uczestniczenia w wykładach, które wprowadzą ich w tematykę wyboru odpowiedniej ścieżki zawodowej oraz podejmowania inicjatyw biznesowych.

Stojąc u progu dorosłości i przed jednymi z ważniejszych życiowych decyzji, młodzież będzie mogła także skorzystać z pomocy doradcy zawodowego Powiatowego Urzędu Pracy.

Elżbieta Duda – Puławski Park Naukowo-Technologiczny

Puławskie Dni Przedsiębiorczości odbywają się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który odbywa się już po raz 12. Ta międzynarodowa kampania poświęcona świadomemu rozwojowi dotarła już do 170 krajów świata. Oprócz wykładów dla młodzieży w samym województwie lubelskim przez cały tydzień odbędzie się około 50-ciu spotkań dla przedsiębiorców. Hasło tegorocznego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości to “Biznes bez barier”, ma zwrócić uwagę na to, że biznes jest dla każdego.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz