HomeSportTurniej siatkarzy z okazji Święta Niepodległości

Turniej siatkarzy z okazji Święta Niepodległości

Nie tylko biegacze, lekkoatleci czy kolarze amatorzy świętowali na sportowo 101. Rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na parkiecie hali Miejskiego Ośrodka sportu i Rekreacji spotkali się siatkarze amatorzy, którzy wystąpili w Turnieju Piłki Siatkowej z okazji Święta Niepodległości.

W imprezie wzięło udział 5 zespołów. Drużyna Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego z Lublina, zespół Starych Gwiazd z Nałęczowa, drużyna Starych Przyjaciół, zespół Starostwa Powiatowego oraz team TKKF Chemik.

Po zaciętych spotkaniach obfitujących w wiele znakomitych wymian i indywidualnych zagrań najlepsi okazali się siatkarze z Nałęczowa, którzy pokonali w meczu finałowym zespół Old Friends a trzecie miejsce przypadło zespołowi TKKF Chemik Puławy.

Najlepszym zawodnikiem został Michał Bednarczyk z Nałęczowa, najlepszym rozgrywającym Zbigniew Bartkiewicz także z Nałęczowa, a najlepszym atakującym Patryk Walczak z Old Friends. Specjalne wyróżnienie otrzymała Ilona Czosnyka zawodniczka Starostwa Powiatowego.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz