HomeSportWisła Puławy ma nowego trenera [VIDEO]

Wisła Puławy ma nowego trenera [VIDEO]

Mariusz Pawlak jeszcze kilka dni temu trener pierwszoligowej Olimpii Grudziądz został szkoleniowcem pierwszego zespołu Wisły Puławy. W środę poprowadził pierwszy trening z drużyną na głównej płycie stadionu w Puławach. Przypomnijmy, że trener Mariusz Pawlak jest byłym piłkarzem m.in Lechii Gdańsk i Polonii Warszawa zaliczył jako zawodnik jeden występ w reprezentacji Polski.

W swojej karierze trenerskiej pracował z GKS-em Bełchatów, Chojniczanką, Zniczem Pruszków czy ostatnio z Olimpią Grudziądz. Mariusz Pawlak pracę w Grudziądzu rozpoczął przed sezonem 2018/2019. Celem był awans do Fortuna 1. ligi, który udało się zrealizować.

Mariusz Pawlak –  trener Wisły Puławy

Nowy opiekun Wisły będzie miał okazję do debiutu już w najbliższą sobotę. Do Puław przyjeżdża Podlasie Biała Podlaska. Początek meczu o 14.00

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz