HomeInformacjeOdbiór ulicy Kowalskiej [VIDEO]

Odbiór ulicy Kowalskiej [VIDEO]

Efekty wartej blisko 5,5 mln zł inwestycji polegającej na przebudowie ulicy Powstańców Listopadowych oraz przedłużeniu ul. Kowalskiej zaczynają być widoczne. W środę odbyło się odebranie jednego z odcinków, na których prowadzone były prace.

Wiesław Stolarski – Dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Puławach

Podczas odbioru wykonawca przyjął uwagi dotyczące między innymi wysokości krawężników. Przekazane zostały również spostrzeżenia mieszkańców Puław. W związku z tym na odcinku będą prowadzone drobne prace korygujące. Należy również koniecznie zwrócić uwagę na zmienioną organizację ruchu na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Kowalskiej, gdzie wprowadzono zmianę pierwszeństwa. Na ostatni odcinek, na którym trwają prace budowlane, ruch zostanie wznowiony za około miesiąc.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz