HomeInformacjePolicyjna Akcja Znicz 2019 [VIDEO]

Policyjna Akcja Znicz 2019 [VIDEO]

Rozpoczęła się policyjna Akcja Znicz. W najbliższych dniach policjanci będą pomagali kierowcom bezpiecznie przemieszczać się, ze szczególnym uwzględnieniem okolic cmentarzy. Ze względu na wzmożony ruch na drogach już teraz apelujemy o zachowanie ostrożności, gdyż co roku w tym okresie dochodzi do wielu groźnych wypadków.

podkom. Ewa Rejn-Kozak – rzecznik prasowy KPP w Puławach

Komenda Główna Policji opracowała najważniejsze zasady, jakich należy przestrzegać w tym czasie, by ustrzec się przed działalnością przestępców. Ci zazwyczaj czekają na czas wyjazdów do rodziny, by włamać się do domu oraz szukają okazji do kradzieży w tłumie komunikacji publicznej czy na cmentarzu. Pamiętajmy również o niepozostawianiu bez opieki wartościowych przedmiotów oraz nie noszeniu przy sobie dużej ilości gotówki.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz