HomeInformacjeBoiska przy Szkole Podstawowej nr 6 już gotowe [VIDEO]

Boiska przy Szkole Podstawowej nr 6 już gotowe [VIDEO]

W poniedziałek odbył się odbiór inwestorski kompleksu boisk przy Szkole Podstawowej nr 6. Uczniowie wiele lat czekali na nowe miejsce do uprawiania sportu. Oprócz boisk do piłki nożnej, ręcznej i siatkówki, doskonałe warunki będą mieli także lekkoatleci – do dyspozycji będą mieli składającą się z trzech torów bieżnię, miejsce do skoku w dal.

Oprócz tego przy boiskach pojawiła się także infrastruktura w postaci ławek, koszy na śmieci, stojaków na rowery i nowoczesnego oświetlenia. Pozostałe miejsca uzupełniono zielenią.

Elżbieta Wirga – dyrektor SP nr 6 w Puławach

Z nowych boisk przy “szóstce” będą mogły korzystać także osoby spoza szkoły. Przebudowany został także parking od strony boisk, a cały obiekt objęto monitoringiem wizyjnym. Koszt inwestycji to około 3,5 mln złotych.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz