HomeInformacjeGrupa Azoty będzie sponsorowała nową halę w Puławach ale za ile nie wiadomo [VIDEO]

Grupa Azoty będzie sponsorowała nową halę w Puławach ale za ile nie wiadomo [VIDEO]

Grupa Azoty zdecydowała, że włączy się do sponsoringu powstającej hali sportowej w Puławach. W czwartek w siedzibie Spółki w Puławach  podpisano list intencyjny. Jak zadeklarował prezes Grupy Azoty Wojciech Wardacki będzie to kwota …?  No właśnie Prezes Grupy Azoty ani Prezydent Puław nie chcieli zdradzić wysokości dla wsparcia obiektu.

Zarząd Grupy Azoty podpisał w czwartek list intencyjny z Prezydentem Puław, w którym zadeklarował objęcie sponsoringiem tytularnym nowej hali widowiskowo- sportowej. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy jak czytamy w komunikacie prasowym docenia wartość, jaką dla promocji marki przyniesie oddanie do użytku nowego wielofunkcyjnego obiektu sportowego. Nie udało się dowiedzieć o jakich kwotach wsparcia jest mowa. Dziennikarze usłyszeli, że będą to kwoty satysfakcjonujące obie strony.

Krzysztof Bednarz – Prezes Grupy Azoty Puławy S.A

Podczas konferencji prezes Grupy Azoty Puławy Krzysztof Bednarz poinformował o dotychczasowym zaangażowaniu firmy w sponsoring podkreślił także, że Spółka nie zamierza wycofywać się z podjętych wcześniej zobowiązań i wciąż wspierać lokalny sport.  Prezes Grupy Azoty Wojciech Wardacki, który z tej okazji odwiedził Puławy poinformował o całym procesie “dojścia” do czwartkowych decyzji o sponsorowaniu nowego obiektu.

Wojciech Wardacki – Prezes Grupy Azoty. S.A.

Prezes GA podczas konferencji tłumaczył, że statuty spółek z Grupy Azoty nie pozwalały na “dorzucenie się” do budowy obiektu. Stąd decyzja chemicznego giganta o wsparciu w postaci sponsoringu już istniejącego obiektu jako sponsora tytularnego.

Artur Soboń lubelski poseł i wiceminister w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju nie krył zadowolenia z faktu, że obiekt rośnie podkreślał rolę współpracy pomiędzy Samorządem a Skarbem Państwa i pogratulował stronom, że udało się połączyć starania budżetu samorządu i  państwa z biznesem.

W ramach porozumienia Grupa Azoty będzie miała prawo do używania logo obiektu sportowego w swojej komunikacji. Marka Azoty Arena pojawi się na elewacji budynku hali sportowej. Pieniądze ze sponsoringu wesprą utrzymanie obiektu. Umowa będzie zawarta na okres nie krótszy niż trzy lata.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz