HomeInformacjeTydzień Przedsiębiorcy w ZUS [VIDEO]

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS [VIDEO]

Prowadzisz biznes? A może dopiero zamierzasz założyć firmę? W obu przypadkach znajdziesz coś dla siebie w ofercie „Tygodnia Przedsiębiorcy” w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. W planie są bezpłatne szkolenia i porady ekspertów. „Tydzień Przedsiębiorcy” to cykl spotkań i szkoleń przeznaczonych dla obecnych i przyszłych przedsiębiorców.

Przez cały tydzień osoby prowadzące działalność gospodarczą w każdej formie będą mogli skorzystać z szeregu szkoleń, które poprowadzone zostaną m.in w Puławach. Szkolenia dotyczą: wypłaty świadczeń z ubezpieczenia chorobowego i kontroli zwolnień lekarskich; ubezpieczeń unijnych; wpływu ulg składkowych dla przedsiębiorców na ich świadczenia z ZUS oraz sposobów na wyjście z zadłużenia w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Małgorzata Korba – Rzecznik prasowy ZUS w Lublinie

Przedsiębiorcy mogą też liczyć na indywidualne porady specjalistów urzędów skarbowych, urzędów pracy, a także przedstawicieli urzędów miast, zajmujących się ewidencją działalności gospodarczej. Dyżury ekspertów odbędą się w Inspektoracie ZUS w Puławach. Harmonogram „Tygodnia Przedsiębiorcy” wraz z informacją o zapisach na szkolenia i planem dyżurów eksperckich można znaleźć na stronie www.zus.pl. Tegoroczna edycja wydarzenia ma hasło „Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie”, a partnerem akcji jest Państwowa Inspekcja Pracy.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz