HomeInformacjeForum Obywatelskie z Puław w obronie sądów

Forum Obywatelskie z Puław w obronie sądów

Po raz kolejny działacze Forum Obywatelskiego z Puław zgromadzili się przed budynkiem Sądu Rejonowego by protestować w obronie Sądów i niedopuszczalnych ich zdaniem zmian w polskim sądownictwie.

Pomimo niesprzyjającej aury przed budynkiem Sadu pojawiło się kilkadziesiąt osób by wysłuchać m.in. wystąpienia kandydata do Sejmu desygnowanego przez Koalicję Obywatelską Pawła Nakoniecznego, który oceniał sytuacje w polskim wymiarze sprawiedliwości. Organizatorzy apelowali o niezależność wymiaru sprawiedliwości, wyrazili szacunek dla uczciwych i rzetelnych sędziów oraz prokuratorów, a także wystosowali apel do wyborców Prawa i Sprawiedliwości o refleksję podczas październikowych wyborów parlamentarnych.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz