HomeSportŚniadanie Klubu Biznesu KS Wisła

Śniadanie Klubu Biznesu KS Wisła

Partnerskie Kluby Biznesowe to ogólnopolski projekt mający na celu tworzeniu Klubów Biznesu działających przy klubach sportowych. Firmy, które deklarują akces do klubu wspierają organizacje sportowe oraz zyskują dostęp do platformy wymiany możliwości biznesowych oraz kontaktów.

W związku z ostatnimi niełatwymi doświadczeniami Klub Sportowy Wisła Puławy dołączył do sieci Partnerskich Klubów Biznesowych z nadzieją na poszerzenie grona sponsorów i, w związku z tym, poprawę sytuacji finansowej.

Pierwsze spotkanie, mające za zadanie przybliżenie idei partnerstwa, przedstawienie KS Wisła oraz przedsiębiorców zainteresowanych członkostwem, odbyło się w hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym. Podczas śniadania wyróżnione zostały przedsiębiorstwa, które już teraz aktywnie wspierają Wisłę.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz