HomeInformacjeBrydżowe Grand Prix Lubelszczyzny o Puchar Prezydenta Puław

Brydżowe Grand Prix Lubelszczyzny o Puchar Prezydenta Puław

Hotel trzy korony w Puławach gościł w niedzielę brydżystów, którzy spotkali się na turnieju rozgrywanym w ramach Grand Prix Lubelszczyzny o Puchar Prezydenta Puław. Do lubianych przez brydżystów Puław przyjechała rekordowa ilość uczestników, którzy oprócz naszego miasta reprezentowali m.in. Białą Podlaską, Radom, Tarnobrzeg, Lublin, Łuków, Kraśnik  czy Zamość.

Swoje partie rozegrało aż 32 pary brydżowe. Znakomicie zaprezentowali się zawodnicy z naszego miasta w ogólnej klasyfikacji turnieju pierwsze trzy miejsca zajęli brydżyści reprezentujący  kluby brydżowe z Puław Termochem Chemik Puławy oraz Ognisko TKKF Chemik Puławy. W zwycięskiej parze Cezaremu Komajdzie partnerował Grzegorz Kułak z Kraśnika.

Na podium znaleźli się jeszcze Ludwik Murat i Adam Adamczyk oraz Robert Rostek i Sławomir Piętak. Warto dodać, że aż 14 par uzyskało ponad 50% wygranych pojedynków co oznacza, że turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Turniej wsparł Urząd Miasta TKKF Chemik firmy PIA-ZAP i Energezap oraz puławski oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz