HomeSportPuławiak wraca do gry

Puławiak wraca do gry

Jak zapowiedzieli tak zrobili. Grupa byłych piłkarzy “Puławiaka” ale także i innych klubów doszli do wniosku, że chcą reaktywować seniorską piłkę w tym klubie. Po kilku latach przerwy zespół “MKS Puławiak” rozpocznie rywalizację w rozgrywkach lubelskiej B klasy.

W 2019 roku przypada jubileusz 25- lecia istnienia klubu i z tej właśnie okazji w niedzielę 1 września na trawiastym boisku na Puławskich Błoniach odbędą się uroczystości rocznicowe. Nie zabraknie też emocji sportowych.

– Chcemy się jeszcze ruszać i pokazać, że nie jest z nami tak źle mówi Wojciech Starek jeden z uczestników tego projektu.

Stworzyliśmy interesujący skład i chcemy rywalizować w rozgrywkach. Mamy nadzieję dobrze się przy tym bawić a po meczu spotkanie, integracja, pieczona kiełbaska może złocisty napój – dodaje Wojciech Starek.

Impreza jubileuszowa rozpocznie się o godzinie 16.00 meczem wszystkich zawodników, którzy na przestrzeni 25 lat występowali w barwach “Puławiaka”. Godzinę później (o godz. 17.00) rozpocznie się mecz ligowy.

 

FOTO: UM Puławy

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz