HomeInformacjeWystartowały otwarte zajęcia fitness dla mieszkańców Puław [VIDEO]

Wystartowały otwarte zajęcia fitness dla mieszkańców Puław [VIDEO]

Kilkanaście uczestniczek w czwartek po południu wzięło udział w pierwszych otwartych zajęciach fitness na Placu Chopina. Zgodnie z harmonogramem przez najbliższe  dwa miesiące w każdy czwartek właśnie na Placu Chopina i w każdą sobotę w Marinie będą odbywały się ćwiczenia z profesjonalnym trenerem fitness.

Zajęcia poprawiają kondycję i wpływają na poprawę zdrowia. Jest to przy okazji jak usłyszeliśmy i widzieliśmy świetna zabawa. Bądź fit! Zadbaj o siebie razem z nami! – pod takim hasłem realizowany jest pomysł wspólnych ćwiczeń w przestrzeni publicznej , który jest finansowany z Budżetu Obywatelskiego. Jak widać po czwartkowych ćwiczeniach spotkał się z przychylnością na razie głownie mieszkanek Puław, ale należy się spodziewać, ze lada moment do ćwiczącej grupy dołączą także panowie.


Pierwsze zajęcia fitness na Palcu Chopina

Co trzeba zrobić by wziąć udział w ćwiczeniach? Niewiele ! Wystarczy w każdy czwartek i sobotę zabrać ze sobą matę do ćwiczeń i przybyć na Plac Chopina albo do Mariny i wspólnie zadbać o swoją formę. Organizatorzy co było widać podczas czwartkowego spotkania na Placu Chopina gwarantują dużo pozytywnej energii, ogromną dawkę radości, pot i łzy szczęścia. Co ważne jak podkreślają pomysłodawcy, skutkiem ubocznym zajęć może być wzorowa kondycja, wzmocnienie mięśni i doskonała sylwetka.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz