HomeInformacjeBądź fit! Zadbaj o siebie! [VIDEO]

Bądź fit! Zadbaj o siebie! [VIDEO]

Mieszkańcy Puław nie mają czasu na nudę podczas wakacji. Wszyscy chętni by wziąć udział w cyklu zajęć fitness w każdy czwartek na Placu Chopina i w każdą sobotę w Marinie aż do 29 września będą mogli spotkać się z profesjonalnym trenerem fitness na otwartych zajęciach poprawiających kondycje i na pewno wpływających na poprawę zdrowia.

Bądź fit! Zadbaj o siebie razem z nami! – pod takim hasłem realizowany będzie pomysł wspólnych ćwiczeń w przestrzeni , który zostanie sfinansowany jako tzw. miękki projekt w poprzedniej edycji Budżetu Obywatelskiego. Jak widać spotkał się z przychylnością mieszkańców i został wybrany w głosowaniu. W każdy czwartek i sobotę należy zabrać ze sobą matę do ćwiczeń i przybyć na Plac Chopina oraz do Mariny aby wspólnie zadbać o swoją formę. Organizatorzy gwarantują dużo pozytywnej energii, ogromną dawkę radości, pot i łzy szczęścia. Jak podkreślają organizatorzy skutkiem ubocznym zajęć może być wzorowa kondycja, wzmocnienie mięśni i smukła sylwetka. Jak sie dowiedzieliśmy zajęcia skierowane są do wszystkich mieszkańców w każdym wieku. Pierwsze spotkanie 1 sierpnia o godz. 18:30 na Placu Chopina.

Ewelina Borawska – Wydział Komunikacji Społecznej UM Puławy

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz