HomeSportSiódma edycja “Bieg Szlak Trafi” już w najbliższą sobotę

Siódma edycja “Bieg Szlak Trafi” już w najbliższą sobotę

W sobotę 3 sierpnia nad ranem na trasę ruszą pierwsi biegacze uczestniczący w siódmej edycji imprezy biegowej Bieg Szlak Trafi. O 5.00 rano rozpoczną zmagania uczestnicy najdłuższego biegu na dystansie 57 km, którzy wystartują z Góry Trzech Krzyży w Kazimierzu Dolnym.

Pozostali uczestnicy do rywalizacji przystąpią ok godz. 10.00 wtedy na trasę wybiegną uczestnicy biegu na dystansie 7 km a 20 minut później uczestnicy zmagań na dystansie 3 razy dłuższym. Tradycyjnie już trasy wszystkich biegów przebiegać będą przez obszar Kazimierskiego Parku Krajobrazowego a start i meta zawodów zlokalizowane będą tradycyjnie w pobliżu soku narciarskiego w Purchatce.
Tam też zgodnie z planem zawodów ok godz. 14.00 odbędą się dekoracje zwycięzców. Na kibiców natomiast będzie czekało wiele aktywności. Nieopodal Karczmy Parchatka, będzie można wziąć udział w szeregu konkursów organizowanych przez sponsorów imprezy będzie można także kupić ekologiczne produkty spożywcze.

 

foto: Piotr Oleszak, BST 2018

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz