HomeInformacjeSamorządowcy wyciągają wnioski ze skutków powodzi [VIDEO]

Samorządowcy wyciągają wnioski ze skutków powodzi [VIDEO]

W środę w Urzędzie Gminy Puławy, odbyło się spotkanie dotyczące zarządzania kryzysowego w zakresie ryzyka powodziowego w Gminach powiatu puławskiego ale nie tylko. Do Puław przyjechał Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek.

Wśród gości znaleźli się m.in. przedstawiciele gmin nadwiślańskich bo to głównie na tych terenach dochodzi zdarzeń powodziowych. W spotkaniu wzięli udział także przedstawiciele służb w sali konferencyjnej UG Puławy zobaczyliśmy strażaków przedstawicieli policji a także podmiotów odpowiedzialnych za gospodarkę wodną na terenie powiatu i województwa. W porządku spotkania znalazł się punkt, w którym przedstawiciele samorządów przedstawili swoje spostrzeżenia a także sytuację powodziową w swoich gminach.

 

Krzysztof Brzeziński – Wójt Gminy Puławy

Wymieniano również poglądy na temat sytuacji, która miała miejsce na terenie Gminy Puławy pod koniec maja, kiedy to Wisła w naszym mieście znacznie przekroczyła stan alarmowy.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz