HomeInformacjeBudowa obiektów sportowych przy SP nr 6 w Puławach

Budowa obiektów sportowych przy SP nr 6 w Puławach

Ruszyły prace przy budowie obiektów sportowych przy Szkole Podstawowej nr 6 w Puławach. Na dawnym szkolnym boisku pojawiły się ciężkie maszyny budowlane, które wykonują póki co prace ziemne. Przypomnijmy, że inwestycja będzie kosztowała niemal 3,5 mln zł.

Oferta, która w przetargu złożyła firma Tamex przekroczyła budżet inwestycji o prawie 200 tys. złotych, ale puławski samorząd uznał, że należy te kwotę dołożyć i obiekty wybudować. Zakończenie prac zaplanowano na jesień tego roku. W zakres inwestycji wchodzi wybudowanie boiska do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią, bieżni z trzema torami a także boiska do piłki ręcznej, koszykówki i siatkówki. Uczniowie Szóstki będą mogli skorzystać z rzutni do pchnięcia kulą a także ze skoczni do skoków w dal. Wybrana w przetargu jako generalny wykonawca firma Tamex to doświadczony podmiot w tej branży. Oprócz wielu realizacji w Polsce firma wybudowała już dwa obiekty w Puławach. Są to zespoły boisk przy Szkole Podstawowej nr 1 oraz przy SP nr 11.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz