HomeSportTurniej siatkówki plażowej w Marinie

Turniej siatkówki plażowej w Marinie

W niedzielne przedpołudnie w puławskiej marinie odbył się pierwszy z czterech turniejów siatkówki plażowej, który będą rozgrywane w te wakacje. W rywalizacji wzięło udział osiem dwuosobowych zespołów w tym 1 para kobieca i 2 pary mieszane. Po stojącym na wysokim poziomie turnieju najlepiej zaprezentował się duet z świdnicko-lubelski Krzysztof Gontarz i Mateusz Bartkiewicz, którzy w finałowej rozgrywce pokonali lubelską dwójkę Adam Chrzanowski- Mariusz Mucha.

Na najniższym stopniu podium uplasowali się także zawodnicy z Lublina Michał Piłat i Jarosław Rarak. Najbardziej znienawidzoną przez sportowców czwartą lokatę zajęli siatkarze z Nałęczowa Arkadiusz Orlik i Grzegorz Turbiasz. Kolejne turnieje w piłce plażowej, które organizują Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, TKKF Chemik oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach odbędą się 20 lipca a kolejne dwa w sierpniu 4 i 24. Zapisy do turnieju tradycyjnie tuż przed rozpoczęciem rywalizacji.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz